| anonim_4396 a întrebat:

Știți inafară de Netflix alte site-uri sigure de filme?

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ramai acolo pe Netflix daca ai, restul is umplutura laughing sau daca vrei sa dai mai mult HBO, in rest is mai slabe decat Netflix.
Deci la banii cei dai pentru Netflix, alt site mai bun nu prea este.Mai bun e HBO dar te costa mai mult.

| Sn4k3 a răspuns:

Cu bani: HBO Max, Amazon, Disney Plus
Fara: scrie pe google ''filme online subtitrare'' si gasesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Utilizatornew25 a răspuns:

Un site cu aproape toata filme și serialele posibile și imposibile fără reclame, este serialeonline.io!

| Spirituallife a răspuns:

Eu personal n am Netflix dar de ani de zile ma uit pe un site numit divx, n am luat niciodata virusi de pe siteul asta si multe persoane il folosesc.Cand dai click pe un film iti va aparea o reclama sau o chestie pe ecran de FIECARE DATA (la inceput ma panicam ca nu stiam de ce imi apar dar m-am obisnuit) si trebuie sa dai exit mereu, dar asa e ok poti vedea filme fara intrerupere. happy