| Ercjiaai a întrebat:

Tocmai am urmarit filmul Hunger Games( Jocurile Foamei). Ce parere aveti despre film, v-a impresionat? Din partea mea filmul primeste un 9, 5/10.

11 răspunsuri:
| Tinutsa a răspuns:

Superb filmul happy. Eu ii dau 10. am si plans.dar la final a ramas cu peete sau cu gale?

| Duucu a răspuns:

Cam plictisitor, dar mi-a placut cultura persoanelor de acolo, si toata ideea aceea.

| Sociopat a răspuns:

Parerea mea de "mare critic". Nota 7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Overrated.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul 9?
Dar eu vreau să dau cărţii 10.
Şi filmul nici pe departe nu poate fi la fel de bun ca şi cartea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca asta are 9, inchisoarea ingerilor din 94 are 22 laughing. 9.5 doamne fereste.

| Vlach a răspuns:

10/10,a fost super, dar tu te-ai uitat la Louie De Funes "In Pom"? eu zic ca este un super film de comedie

Răspuns utilizator avertizat
| MikeyKookie a răspuns:

Mi-a placut foarte mult

| nicusor123 a răspuns:

E destul de interesant de la mine 9

| psycho04 a răspuns:

Tocmai l-am privit si eu. Din partea mea 10.