| blabla_1763 a întrebat:

Tomas se mai casatoreste cu Nini daca afla secretul despre Nicolas? Dar Martin si Lola?

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiaries a răspuns:

Mie mi-a spus mama care este in Italia cum se termina ca la ei acolo e mai in fata si se casatoresc Nini si Tomas.De Lola si Martin nu stiu dar cred ca nu altfel nu pleca Lola de la Martin de acasa. FundA?

5 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

MARTIN SI LOLA VOR RAMANE IUBITII dar nu stiu daca vor mai ajunge sa locuiasca impreuna
sincer nu stiu daca se vor mai casatori episodul sa termiinat cand era mai palpitant si mai fain dar cred ca se vor casatori daca chiar o iubeste pe nini

| Noctzia a răspuns:

Nini si Tomas da ca mi-a povestit verisoara mea dar Lola si Martin nu stiu sigur.

| Timee೩ a răspuns:

Buna kiss.Da chiar in ultimul episod Tomas afla secretul lui Nini ca este Nicolas.Dar dupa aceea ei doi se casatoresc.Si Martin cu Lola sunt casatoriti.

| Kiduuletzu a răspuns:

Martin si lola presuspun ca da tomas si nini da ca la orice film... serial toti vor fi fericiti si se vor casatori

| Madalina_7164 a răspuns:

Tomas va fi foarte suparat si ii va spune lui Nini ca l-a dezamagit, iar nini isi va face bagajele si atunci cand este gata sa plece vine Tomas la ea si ii spune ca nu poate trai fara ea si ca o iubeste si se saruta, iar in acel moment vin toti de la ambasada: Sebastian, Adelfa, Carmen, Bunicul...( cu exceptia lui victor si Selina) imbracati ca Nicolas, iar dupa aceea are loc nunta. Cat despre Martin si Lola nu se mai spune nimic interesant, ei vor ramane in continuare impreuna. Funda?