| Ramo137 a întrebat:

Top 3 seriale care va plac. Ma ajutati cu niste idei nu stiu ce seriale sa vad. Nu m-am uitat la nici unul dar vreau sa incep, sunt curioasa cat o sa imi placa. Sper sa le gasesc pe net.

Deci NU vreau "razboi, vampiri, foarte vechi"

Sunt mai mult pasionata de romanta, drama, psihologic, comedie. Nu ma supara nici Sf.

Dau funda, va rog spuneti-mi si ce genuri sunt. Multumesc!

13 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Lucifer
Lost
The Mentalist

| octav005 a răspuns:

Familia BUNDY. Seinfield

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House M.D., Mr. Robot, Westworld.

| AlexCristi97 a răspuns:

Dexter-crime, The handmaids tale.
Stiu ca probabil vei zice ca e anime si ca nu-ti place stlul, nici mie nu imi plac animele dar DEATH NOTE e un holy-grail al stilului psihologic si al suspansului. M-am uitat cu niste prieteni si erau momente in care puneam pauza sa ne relaxam si sa respiram pentru ca se crea o tensiune imensa.

| Ramo137 explică (pentru AlexCristi97):

Anime, eu ma uit la anime-uri cum sa zic asta. Dublez si anime la mine pe Youtube =]
Death note e printre preferatele mele.

cate ep are dexter?

| AlexCristi97 a răspuns (pentru Ramo137):

8 sezoane in total, 96 de episoade. In fiecare sezon apare un criminal in serie pe care dexter il urmareste si vrea sa il omoare, mi-a placut foarte mult personajul dexter care e super inteligent, psihopat si totusi isi controleaza mania intr-o directie "buna".

| Ramo137 explică (pentru AlexCristi97):

Fain.

| Butin a răspuns:

Prison break e un must daca nu ai vazut. Iti garantez ca te tine lipita de laptop.

| Ramo137 explică (pentru Butin):

Ce gen este? si cam cate ep are?

| PooPy4YooU a răspuns:

Incearca El Barco e de vreo 3 4 ani cred, dar mie mi-a placut foarte mult si sper ca o sa te captiveze asa cum m-a captivat pe mine.

| Ramo137 explică (pentru PooPy4YooU):

Ok, ce gen este? si cam cate ep are

| Ramo137 explică (pentru PooPy4YooU):

El barco, haha am vazut ca este actoul meu preferat, cel ce a jucat si in 3msc