| GolopențaAdrian a întrebat:

Top 5 filme cu oameni cu superputeri?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

I Am Number Four (2011),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),The Last Keepers (2013),seria Rubinrot (2013),Saphirblau (2014) și Smaragdgrün (2016),Jumper (2008)

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

SI filmul chroniclesc nu ca si ala mi-a placut si il iau sa ma mai uit odata?

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Da,este super Chronicle (2012) și mai poți să vezi și The Covenant (2006),iarăși f.bun.

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Si Push este tot ceva de genu

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Da și Push, și-ți mai spun unul care mie mi-a plăcut mult: The Speed Of Thought (2011)

10 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu prea sunt atras de acest gen de filme, dar am vazut zilele trecute unul destul de interesant.
Se numeste "Push" daca ai timp liber poti sa te uiti, poate-ti va placea.

| GolopențaAdrian explică (pentru OldSoul):

Da am auzit de el e cu un razboi al mintii

| dfeel a răspuns:

Seria X-MEN nu o pomeneste nimeni? happy

| GolopențaAdrian explică (pentru dfeel):

Le-am vazut pe toate in afara de ultimul

| Lusca1995 a răspuns:

Am doar seriale misto
Heroes
Flash
Lucifer
Supergirl
Arrow chiar daca nu are puteri

| Victoria009 a răspuns:

As putea sa-ti recomand serialul Supernatural. Daca nu l-ai vazut priveste-l happy