| alex999 a întrebat:

Toti fani si fanele Nini sa se scrie aici si ii adaug la prieteni.Intrebarea este:se va face al doilea sezon Nini?

Răspuns Câştigător
| IL03ELO a răspuns:

Eu sunt fan si sper sa fie inca un sezon!:X:X

6 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Nu se va mai facecrying ala o fost sfarsitul serialului, in care totul so termina cu bine, nu cred camai au vreo idee sa mai faca al doilea sezon

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Da au fost doua sezoane daca nu te-ai prins nici pana acum al doilea a inceput cam dupa vacanta de paste si s-a terminat acum

| Izzabella a răspuns:

Nu cred...s-a terminat

| Mirunutssa a răspuns:

Pai.nini in al doilea sezon il va dezvalui lui tomas pe nicolas

| silviu98 a răspuns:

Buna ninifan iti place mult nini si mie se\i la surioara mea daca vrei sa mai vb uite id meu ronaldo_silviu04 pap eu sunt 100%1000 ca se va face nu ai vazut ultimu episod trebuie sa se faca

| silviu98 a răspuns:

Nu va dati batuti va incepe ca daca nu ma mai ma uit inca o data si tot la fel de super va fi