| UserDeTpu a întrebat:

TPU! Acum ceva timp am vazut un film horror si nu mai stiu cum se numeste. Era ceva gen, ca 3 fete de la un liceu scapasera de la ore, si au gasit o casa, si una din ele a intrat intr-o camera si a gasit o carte, apoi din tavan a sarit o fantoma. Dupa le-a spus prietenelor ei ce s-a intamplat, si nu au crezut-o. Apoi fantoma a inceput sa le bantuie, pe una a bantuit-o la spital la mama ei, pe alta la vestiare, ca facea ceva sport sau nu mai stiu, si s-a pisat pe ea efectiv...rest nu mai tin minte mare lucru, nu l-am vazut pana la final. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Pisikutza2005 a răspuns:

Daca gasesti filmul, ma poti anunta te rog? Il caut de mult timp happy Multumescc!

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Pisikutza2005):

Anunță-mă și pe mine dacă afli.

Întrebări recente