| AlexBrici a întrebat:

TPU, Ajutati-ma urgent. Am vazut acum multi ani un film de groaza, dar ia-m uitat numele. Tot ce imi amintesc din el este ca : Era o faza pe strada cu un camion cu lemne si s-a desfacut lantu si lemnele au cazut pe sosea si a intrat unu in parbrizu unei masini si a murit ala era un haos pe strada imi mai amintesc o faza pe la sfarsitu filmului era cred cand pompieri incercau sa scoata o fata din masina si parca s-a deschis umbrela si i-a intrat coltu in ochi si a murit. Va rog spuneti-mi Dau funda si ce vreti voi va rog!

Răspuns Câştigător
| LittleButterfly a răspuns:

Final Destination 2?:-?
http://www.youtube.com/watch?v=j1iUEtZYwc0

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Aia e destinatie finala 2

| BleahBluh a răspuns:

Deci am senzatia ca vorbesti despre un film din gama "Final Destination" nu sunt sigur care parte era aia. Cauta pe net. Bafta la vizionare. Funda.