| szilard45 a întrebat:

TPU am prea mult timp lliber care imi ziceti niste filme faine sau seriale sa-mi omor timpu?
as prefera comedia drama sf sau actiune

Răspuns Câştigător
| Ellimist a răspuns:

Chuck, Dexter, Prison Break (exceptional serial), House M. D asta ca serial. Ca filme: Iubestema daca poti, American pie, Van Wilder 1-3, Who's your daddy?, The lost room, The triangle(2005), The fallen... Cred ca astea iti ajung ceva mai ales seralele

2 răspunsuri:
| AnonimDinRomânia a răspuns:

Scary Movie (ambele 4)

| AdDeEa a răspuns:

Mie cel mai mult imi place If only. E o poveste de dragoste superba.Drama.Nu cred ca are cum sa nu te impresioneze. M`am uitat de foarte multe ori la el si tot nu ma satur :X