| RappiNOnProductioN a întrebat:

TPU, care credeti ca este cel mai horror film potrivit pentru revelion. Vreau sa ma sperie, cel mai horror primeste fundawinking.

Răspuns Câştigător
| Fotbalistul a răspuns:

My Bloody Valentinebig grin Drag me to Hell. Dead Silence

11 răspunsuri:
| StubblyTooth a răspuns:

Nu te lua dupa ei. Eu le-am vazut cam pe toate enumerate mai jos si niciunul nu m-a speriat asa tare, dar daca vrei intr-adevar sa te c*ci pe tine uiia-te la asta " paranormal activity "

| Claudia a răspuns:

The descent 1, crede-ma laughing

| BrD a răspuns:

Death tube. E in genul la saw.

| Allemsp a răspuns:

The ringbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EUite un film HORROR : " The house at the left ". Funda?

| voicualexvoicu a răspuns:

Cel mai horror film perfect pentru revelion este the bogeyman

| xAnita a răspuns:

Mnu stiuthinking
Multe filme sunt chiar tarithinking
Iti alegi tu cam ce`ai vrea sa vezikiss.
Scarboase:-s am vazut:
-The final destination 1, 2, 3, 4
-Tamara
Gen fenomene stranii am vazut unulthinking Se numea The Entity.
Cu crime.:
-Jeapers cripers 1, 2, 3
Sincer m`am mai speriat la :
-The mirrors
-The gravedancers
-Seriile Sawlove struck
Dar potrivit pentru Revelion ar fi Scary Movie.
E multa comedielove struck. E si horror. E chiar foarte tarelove struck.
Succes in alegerea filmului. Si sa va distratzi>:d

| MisSToXiC a răspuns:

Kuchisake onna 0, sau doar kuchisake onna, il poti gasi pe www.divx.online.biz

| WildChild a răspuns:

De fapt se zice The last house on the left, dar eu iti recomand The fourth cand nu ii cel mai speretor film dar e real, oricum ar fi te ingrozeste

| gabriel_3802 a răspuns:

Cube 2- Hypercube big grin

| Mananu a răspuns:

Http://parkourworldromania.blogspot.com un vot mee sau un com...