| anonim_4396 a întrebat:

Funda. Vreau si eu un film horror care sa ma sperie rau de tot, sa ma pis pe mine de frica. Cel mai bun primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

Au zis oamenii aici multe filme "horror" dar, daca ai peste 13 ani nu te prea sperii la ele. Uite cateva filme o idee mai horror: "The exorcism of Emily Rose", "Exorcist: The Beginning", "Drag me to hell" si "devil 2010". Nu e cine stie ce de capul lor, dar altele mai horror nu am vazut straight face. Vizionare placuta

10 răspunsuri:
| MindExplode a răspuns:

Buna

The ring1, 2
Paranormal activity1, 2
Whrong turn1, 2,3
Pulse
Drag me to hell
The exorcism of Emily Rose
The grudge
happy

| Eduard a răspuns:

Quarantine happy. (versiunea in engleza)

| Lexiiii a răspuns:

1.Tarata in iad
2. Oglinzi malefice
3.Liniste mortala
Mie una imi plac astea mult si sunt ceva la ele.

| bitsyboom111 a răspuns:

Silent hill

| Cassidy a răspuns:

Buna.pai incearca They, Venom, Mirrors 1 sau 2. ,nu stiu mai vezi si tu filme din astea cu vampiri, serpi, strigoi, demoni.nu mai stiu...cauta pe google filme groaza. ro sau ceva. FUNDA?big grin

| Levya a răspuns:

The grudge, The ring, Avertizarea...etc.Da' iti spun ca unii mi-au zis ca nu au mai dormit o saptamana de fica, nu stiu de ce?laughing funda?

| ella_1888 a răspuns:

Stiu multe:
the grudge(blestemul)
castelul bantuit
fratia fantoma
caseta ucigatoare
durere crima si pedeapsa
pshiologie inversa
camera 1402

| ema_4030 a răspuns:

Eu am vazut SAW dar numai primele 3 numere...nu stiu daca a e horror, dar e foarte freaky.straight face

| MafiaBoy94 a răspuns:

Am eu unul dar... nu e cine stie ce... ma rog STAY ALIVE. Vizionare placuta!

| Onn a răspuns:

An american hunter, after life 2009, The Haunting in Connecticut,Shelter, paranormal activiti 1, 2...astea sunt printre cele mai bune pe care le-am vazut, adica nu desene animate, s.f ieftine.