| AlexLoveMRRRRRR a întrebat:

TPU credeti ca desenul regele shaman personajul Asakura Yoh a fost desenat dupa o persoana asemanatoare cu el ma tot bate intrebare asta... daca da puteti sa-mi dati si mie o poza :* multumesc

Răspuns Câştigător
| StonemAlly a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres asta a facut si animeul si manga:) dar nu cred ca are nici o legatura cum arata si cum deseneaza:P
Daca unu face 5 animeuri inseamna ca toti trebuie sa semene cu el?:))

1 răspuns:
| AiEnma97 a răspuns:

Cred ca personajul Yoh Asakura e unic si ca grafica, dar si ca personalitate. E unul dintre cele mai frumoase caractere, fiind, de altfel, si printre idolii mei happy