| Ionut659 a întrebat:

TPU îmi puteți recomanda câteva filme de crăciun? Și poate câteva filme normale de comedie sau aventură etc.

Răspuns Câştigător
| Balalau95 a răspuns:

Ca filme in general e Diva, care deja, de ceva vreme, numai filme de craciun are... CONTINUU

totusi, hai sa recomand cateva care nu sunt pe Diva:
mama lor din toate timpurile: "Is a Wonderful Life"
o sa treaca multa apa pe Dambovita pana cand asta nu o sa mai fie cel mai cel film de craciun
in rest:
Singur Acasa 1-3 (de la 4 in sus a devenit prea penibil)
Die Hard 1-2 (iar de la 3 in sus, a fost entertaining dar nu semnificativ)

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Tata vs tata 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Let s be cops

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei filme de Craciun uita-te pe Diva, au inceput sa dea filme de Craciun. Pentru comedie ai Comedy Central iar pentru aventura AXN sau HBO.

| Stefanztl a răspuns:

Vanatoarea de soareci super comedie