| Ionut659 a întrebat:

TPU știți toate cele trei filme,, labirintul"? Mai este o continuare după ce ei descoperă setul și reușesc să distrugă orașul? Primul film a fost în 2013 și după în 2015 al doilea și în 2018 al treilea. Va veni și filmul al 4 lea? Aș vrea să apară dar am observat că la filmul 1 și 2 nu au dat genericul de final ci doar la filmul 3. Cred că nu se va mai face altul. : (
Voi ce credeți despre cele 3 filme (părți)?

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Sunt facute dupa carti (serie completa). Asta daca vrei sa stii povestea. Cat despre film, nu s-a anuntat nimic, deci probabil ca nu o sa mai apara.

| Serghei1722 a răspuns:

Iubesc aceste filme, cât despre partea a 4 a, nu prea cred că va aparea! A spus si Dylan O'Brien asta(actorul care îl joacă pe Thomas) dar putem spera