| pchome a întrebat:

I am number four ...stiti daca o sa mai apara un al doilea film, o continuare ceva? si niste filme ceva tot de genul asta daca stiti big grin

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

O continuare nu va mai apărea, alte filme:Chronicle (2012),Jumper (2008),The Mortal Instruments: City of Bones (2013),The Last Keepers (2013),The Giver (2014),The Covenant (2006),Push (2009),Upside Down (2012),Beautiful Creatures (2013),Rubinrot (2013),Harry Potter (seria), In Time (2011),Lucy (2014),seriale:The Tomorrow People, The Flash

| pchome explică (pentru faramatania):

Aha... mersi happy

| faramatania a răspuns (pentru pchome):

Cu plăcere.