| Jєรรเςค a întrebat:

TPU... va pun o intrebare destul de simpla... Care sunt meniurile si cat costa de la Cinema City Arad?

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeFunde a răspuns:

Http://www.cinemacity.ro/meniuri.php aici sunt toat emeniurile l aprimele doua nu scrie pretul da la restul da :D

1 răspuns:
| TheSpecialOne a răspuns:

Nu sunt meniuri pentru ca e un cinema... in mare floricele si gustari dar este si nachos si alte din astea dar nu e rentabil sa cumperi pentru ca e foarte scump. Eu cand merg la film cu prietenii bagam popcorn si sucuri cumparate de la Billa (la mai putin de juma de pret) in jachete pe care le tinem in mana si intram ca nu ne cauta nimeni...