| Carolina1972 a întrebat:

TPU! Vreau sa ma uit la un film bun de groaza 2020. Imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| StrongHeart a răspuns:

Uite-te la camera 1408, este un horror psihologic, vei ramane si cu ceva din el, nu doar cosmaruri cand te culci laughing

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

The Hunt, ultimul film horror care mi-a placut, anul 2020

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mai bine alege-țí tu ce crezi că îți place:
https://www.imdb.com/list/ls095874066/

| Sn4k3 a răspuns:

Underwater e singurul decent, daca-ti plac genul de filme cu creaturi.
The Invisible Man am mai auzit ca e bunicel, dar nu l-am vazut.

| JicaContra a răspuns:

The Invisible Man
nu e chiar groaza, ci mai mult suspans, dar e cel mai horror film vazut in ultima vreme, in rest, numai ciurucuri dpdv al parti horror, chiar nu m-au impresionat DELOC

si e cu atat mai impresionant cu cat actorii sunt relativ necunoscuti

| Carolina1972 explică (pentru JicaContra):

Multumesc. Imi plac filmele cu suspans happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The human centipede (2009)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gretel & Hansel e singurul decent vazut din seria 2020. Alice Krige a jucat foarte bine rolul vrajitoarei.

| Carolina1972 explică (pentru anonim_4396):

Esti atat de amuzant. Pacat ca am uitat sa rad

| Bruno92 a răspuns:

Goodnight mommy

| Carolina1972 explică (pentru LupGetodacJedi):

Presimt ca vei fii foarte destept...in alta viata laughing))

| LupGetodacJedi a răspuns (pentru Carolina1972):

Multumesc, Carolina1972. O seara placuta!

| ST0P a răspuns:

De cativa ani filmele de groaza nu mai sunt atat de calitate cum erau acum 10 ani sau mai mult, alea da, filme de groaza. Astea din ultimii ani mi se pare ca sunt mai mult comedie decat de groaza... mi se pare ca sunt facute asa aiurea. Uita-te la filmele mai vechi si dupa aceea incearca sa faci o comparatie intre filmele vechi si astea mai noi, o sa vezi si tu ca este cum spun eu.