| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vad un film sau un documentar de groaza, foarte de groaza. Ce mi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Paranormal activity(1-4)
REC(doar unu si doi)
El orfanto
Silent hill
The Messengers
The Tunnel
Blair witch project(doar prima parte)
The Others
Ju-on( The Grudge in varianta americana)
Ringu( originalul variantei americane The Ring)
The omen(originalul)
The Exorcist(originalul)
The Haunting in Connecticut
The Awakening
The Woman in black
Insidious
Devil
Room 1408
The Uninvited
Suspiria
The Strangers
Dead Birds
Tale of two sisters
The Ward
Intruder
The Hills Have Eyes
The Strangers
The Ruins
(The)Last House on the Left
Grave encounters
The Innkeepers
Dead Birds
The Unborn
The Ward
The Possesion
The Amytiville Horror
The Descent(doar prima parte)
I spit on your grave(asta este mai slasher deci sunt scene explicite)
V/H/S
The Possesion

| ArySwetty a răspuns:

Chucky, este inspaimantator sau 13 fantome... cautale pe RadioFly acolo sunt de toate, filme de actiune, groaza, comedii si trebuie descarcate. cele mai noi! Please da-mi funda daca te ajuta raspunsul big grin!

| InYourDreams a răspuns:

The grudge 1, 2 si 3 si drag my to hellwinking filme bune dupa parerea mea

| B3N1 a răspuns:

Sau pot sa te uiti la The Grudge

| kiventiny a răspuns:

Incearca filmul the ringwinking sau penumbra(ultimul nu e chiar fff de groaza dar merge)
ca documentar, fenomene stranii sau activitate paranormala

| luyy98 a răspuns:

Eu iti recomand filmul the world e de groazaaaaa...winking