| Alexandru98 a întrebat:

Tu care desen crezi că este mai bun?

1.)Să-nceapă aventura sau un show obișnuit?

si de ce?

2.)Care este personajul vostru favorit din cele doua seriale?

3.)Câte sezoane sunt apărute până acum în serial-ul vostru preferat?

4.)Știți manga(benzi desenate) cu unul dintre aceste seriale?

5.)Pe o scară de la 1 la 10 ce nota le-ați da ambelor seriale separat și împreună(media aritmetică)

2 răspunsuri:
| Sebby a răspuns:

Parca ar fi o problema la matematica laughing

| Luckas01 a răspuns:

Imi plac amandoua dar mai mult un show obisnuit. Serialului un show obisnuit i-as da nota 10 i-ar ''Sa inceapa aventua'' 9. Media aritmetica fa-o tu!