| GRRRRRR a întrebat:

Tvul meu 3d Lg 650s cere filme 3d in versiunea two worlds 3d version si nu gasesc filme nicaieri, filmele filmate in versiunea red cyan nu le pot vedea 3d? Cine ma ajuta sa fac rost de niste filme 3d filmate in versiunea two worlds 3d version? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Eu cred ca acel standard este modul in care TV-ul tau ti le reda si iti trebuie ochelari speciali in formatul in care el reda.
Eu nu am auzit ca numai anumite filme se vad pe anumite TV-uri.

Întrebări recente