| larysuca_2206 a întrebat:

cand apare partea a 4-a din The Twilight Saga: Breaking Dawn partea 1?

Răspuns Câştigător
| alyna a răspuns:

Apare pe 18 noiembrie anul asta! iar a doua parte in iunie 2012
sper ca te-am ajutat!

9 răspunsuri:
| Alexandra_8691 a răspuns:

Prima parte din Breaking Dawn are programata data de lansare pentru 18 noiembrie 2011. A doua inca nu s-a programat lansarea. Filmarile incep in toamna asta
Funda?

| SiminaSalvadore a răspuns:

18 noiebrie 2011! Din pacate pentru iubitori twilight (pentru aia ma aflu si eu)apare in noiebrie in america si in decembrie in Romania!

| just4you a răspuns:

Pai cartea e aparuta deja! Dra filmul apare la sfarsitul anului 2011 pe 18 noiembrie partea 1 iar partea 2 in 2012!winking

| mdany a răspuns:

La inceputul toamnei anului acestuia.Prin octombrie

| AliceInMordor a răspuns:

Titlu: The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
Producator: Imprint Entertainment
Data lansare (SUA): 18 Noiembrie 2011
Data lansare (Romania): 18 Noiembrie 2011
Perioda filmare: 1 Noiembrie 2010 - 15 Martie 2011
Poze The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 sursa:http://www.cinemarx.ro/......22224.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare pe 18 noiembrie.

| fairytale a răspuns:

Partea intai apare in noiembrie pe 18 iar partea a 2a apare in 2012 dar nu se stie cand sper sa te fi ajutat

| Andreutza19 a răspuns:

Viner, 18 noiembrie 2011

| Andreutza19 a răspuns:

18 noiembrie 2011!