| Jus7t a întrebat:

Ultimele filme, seriale vazute?
Nu conteza daca sunt noi, vechi.

10 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Moonfall, asta-i cel mai bun film pe anul asta.

| J0B0MAT a răspuns:

Seriale
House of the dragon- bun fanasy
Cabinet of curiosities- bun horror
Rogue heroes- foarte bun, după fapte reale

| LordCristobal a răspuns:

Seriale preferate de mine:Castle Rock, Under the Dome, Walking Dead, Wayward Pines.

| blackann a răspuns:

Recomand: Manifest, Locke&Key, Dead to me, One of us is lying, Archive 81, Ozark, Black mirror, Clickbait, Homeland, The watcher. Toate sunt seriale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Your honor" foarte bun, fara propagande in el, doar poveste buna, rasturnari de situatii, scenariu tare si actori ok.

| Darius50boss a răspuns:

Unsprezece

| and0ra a răspuns:

Sharp Objects, DARK (cel mai bun serial pe care l-am vazut), Stranger Things, 911 series, Apel de urgență (2013 movie), Culoarul Morții (film), Mindhunter.

Răspuns utilizator avertizat
| 12345678ANA a răspuns:

Ginny și Georgia. Foarte bun serial, îl găsești pe Netflix?

| 12345678ANA a răspuns (pentru 12345678ANA):

Scuze pentru semnul întrebării. Da, îl gasesti pe Netflix