| VINTANGEq a întrebat:

Aş dori un top cu 5-10 anime-uri, dar nu fairy tail, naruto, bleach sau one piece. Sa aibă episoade mai multe si o descriere pe scurt. happy fundiţăă. Şi ştie cineva daca mai continuă fairy tail? aş dorii o sursăă sigură.

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey.
O sa incep cu sfarsitul.hee hee
Da, va fi o continuare. In vara trecuta, Mashima a confirmat ca va vi o continuare.
https://twitter.com/hiro_mashima/status/355251670545989632
Inca nu a anuntat cand va incepe difuzarea. Ceea ce spun este doar o parere personala. Si anume, daca e sa tinem cont ca prima serie a inceput in Octombrie, atunci este posibil ca seria a doua tot in sezonul de toamna.

Revenind subiectul principal.
- Yu Yu Hakusho (este mai aproape de cele exemplificate de tine)
- Katekyo Hitman Reborn
- Mobile Suit Gundam 00 (2 sez)
- Mobile Suit Gundam Seed (2 sez)
- Eureka Seven (2 sez)
- Planetes
- Bakuman (3 sez)

Vizionare placuta!

| VINTANGEq explică (pentru ryuu):

Multumesc frumos, ador anime-ul asta, si m-ai ajutat foarte mult. happy

2 răspunsuri:
| NoOneKnow a răspuns:

Inuiasha
Nana
THe vampire knight