| Dhdhbfbc a întrebat:

Un film bun de acțiune? Sa fie cu multa crima si triller. unul bun vă roghappy

5 răspunsuri:
| litere123 a răspuns:

The Commuter
The Meg
The Grey

| sabin89 a răspuns:

Dacă te interesează de-astea cu crime, uită-te acum la tv pe orice canal de ştiri, că se prezintă "live" filmul unor crimr petrecute la Caracal. Şi nu e vorba de ficţiune, ci de un fapt real.

| faramatania a răspuns:

Widows (2018),Shot Caller (2017),Hot Summer Nights (2017)

| Sonia822 a răspuns:

Poti trai un live..mergi in casa groazei la Dinca... cauta cadavre mutilate alaturi de anchetarori. Ce film, cand poti trai live

| Dhdhbfbc explică (pentru sabin89):

Bine boss. Ăștia de 3 saptamani doar pe o chestie vorbesc. Deja te plictisești de la o vreme...