| RedPorcelain a întrebat:

Salut prieteni! Va rog spuneti-mi si mie cateva filme care v-au marcat pe voi foarte mult:X.As vrea sa vizionez un film bun cat mai repede.(As prefera sa fie un film gen horror, drama, triller, actiune, SF)Va multumesc anticipat

11 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

A walk to remember.
The Notebook.
Knowing.

| daniDeeDee a răspuns:

The Notebook

Twilight, New Moon

Seven Pounds

si multe care s-au enumerat mai sus. happy

| PurpleLadybug a răspuns:

Cred ca cel mai potrivit e Titanic... mi-a placut mult filmul alahappy

| georgiana a răspuns:

Buna! Eu am vizionat Twilight si New Moon, Drag me to Hell, Saw I, II, III, IV, V; Mirrors, Secretul Gemenelor, Casa de ceara.

| oanamaria a răspuns:

Cu siguranta 2012. e filmul meu preferat si sigur nu vei regreta ca l-ai vazut, precum si Avatar, Titanic, Harry Potter, Twilight, Juno etc

| Morenita a răspuns:

The Twilight Saga: New Moon, The Blue Lagoon, Return to the Blue Lagoon, Mom at Sixteen, Orphan, Friday the 13th, Knowing

| Dianna a răspuns:

Uita`te la Dorian Gray sau The blind side.Sunt niste filme superbe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taken(2008)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Awake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cruel Intention
Fantoma mea iubita(e superb)
A walk to remember
Dirty Dance 2
Prea cunoscutul TITANIC si BODYGUARD (cred ca oricine a văzut filmele astea)

| d3mon a răspuns:

Crepusculo, face tu face