| BumtSii a întrebat:

Un film bun de dragoste? gen "A walk to remember" love struck. un film frumos, care v-a placut! Multumesc!

7 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Water For Elephants
Letters To Juliet
One Day
How To Be
The Back-Up Plan
Welcome To The Rileys
Charlie St. Cloud
Dear John
Bel Ami
Keith
Love Happens
When In Rome
Scusa Ma Ti Chiamo Amore
My Sister's Keeper
The Last Song
Little Ashes

| silvia3333 a răspuns:

P.S. I love you, este preferatul meu alaturi de Never let me go. Sunt absolut superbe si la baza au niste idei inedite.

| Annim a răspuns:

Crazy stupid love... Intruchiparea cruda a iubirii. Wathever nu cred ca te va face sa plingi, insa oricum ideea filmului e frumoasa. Vizionare placuta!

| swordfish a răspuns:

A walk to remember a fost facut dupa o carte cu aceleasi nume si eu acum o sa-ti zic un film facut dupa o carte scrisa tot de aceleasi autor,, The Notebook'' foarte impresionant filmul dar trist

| CatalinaMoon a răspuns:

Cred totusi ca Tres metros sobre el cielo este cel mai minunat

| Oannaaaaa1D a răspuns:

The Lost Valentine il gasesti pe Cinemaxx e super filmul dar s-ar putea sa plangi (ca si mine by the way)! Sper sa iti placa!

| sufletel19 a răspuns:

The vow :X

Întrebări recente