| ştrumf_8528 a întrebat:

spuneti-mi va rog un film cu adolescenti de dragoste ( de ex: A walk to remember ) care v-a placut foarte mult. Ms anticipat. happy

7 răspunsuri:
| BlackPrincessBitch a răspuns:

My Sassy Girl
The Notebook
Raise Your Voice
Remember Me
A Cindrella Story
Step Up
The Hottie and Nottie
The Girl Next Door
Greta
10 Tings I Hate About You
Dear John
Ice Princess
Her Best Move
Picture This

| Ecou a răspuns:

Cam expirat raise your voice dar merita vazut in ca ca nu ai alceva mai bun cum ar fy My sassy girl http://www.youtube.com/watch?v=4LkJDM4gMEg sauuuu Remember Me sau The notebook;)

| OHmyGosh a răspuns:

Another Cinderella Story.Este foarte frumos. Sper ca o sa-ti placa. E de la 12 ani in sus.

| alliyx00 a răspuns:

The notebook sau A cindrella story...

| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a răspuns:

HeY, incearca Remember me. E f romantic. Pe mine cel putin m-a facut sa lacrimez happy

| NinaY a răspuns:

If only si Everything you want sunt preferatele mele!