| anonim_4396 a întrebat:

Un film bun de dragoste? Gen "The notebook?" sau si altfel de poveste (dar nu cu actori peste 30 de ani :d )

12 răspunsuri:
| IchigoWolf a răspuns:

Stardust (e si fantasy. Insa e absolut superb), The Lake House (foarte tare ideea), Titanic, Friends with benefits (rom com), P.S. I love you, Brokeback Mountain, Eternal Sunshine of The Spotless Mind (si acesta e foarte bun), Vanilla Sky

| Alexandru98 a răspuns:

La vitta e bella

| Keith a răspuns:

Keith este cel mai bun film de dragoste.Ti-l recomand. Dupa ce il vizionezi as vrea sa revii sa imi spui daca ti-a placut, este vorba despre cei 2 din poza pe care o am la avatar.
Vizionare placuta!

| DianaDiaa a răspuns (pentru Keith):

Mi-a placut dar trist finalulsad si unde a plecat ea? adica...ce sa faca?

| Keith a răspuns (pentru DianaDiaa):

A plecat in Londra, era visul lui Keith.

| aleahimk a răspuns:

If only este cel mai frumos film vazut vreodata, iti doresc vizionare placuta in cazul in care nu il stii. Altele de dragoste asa frumoase.A walk to remember, Remember me, The vow. big grin Toate sunt memorabile

| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

Stardust. pe mine m-a impresionat foarte mult filmul sper sa-ti placa happy

| Aramyx a răspuns:

How Green Was My Valley (1941)
Loveşte şi fugi (2012)
A Place in the Sun
Visul unei nopti de iarna (1946)
My Super Ex-Girlfriend (2006)
Rebel fără cauză (1955)
Cer nesfarsit (2007)
What Dreams May Come (1998)
Girl Happy (1965)
It’s a Wonderful Life (1946)
Amour (2012)
Immortal Beloved (1994)
If only
Blood and Chocolate (2007)
The Freebie (2010)

| nessayaR a răspuns:

The last song...e fain

| annapopa a răspuns:

A walk to remember(preferatul meu)o sa-ti placa.

| Randy19_3238 a răspuns:

Incearca pe www.livecinema.ro

| danieltoma a răspuns:

Tres metros sobre el cielo si partea a 2-a Tengo ganas de ti. Superb filmul...are de toate.