| mih5a a întrebat:

Un film care v-a facut sa radeti cu lacrimi?big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Akid a răspuns:

Pai nu a fost chiar cu lacrimi da aproape
norbit, home alone toate seriile
american pielaughing)
si cred ca atat din ce am mai vazut
aaa si sa nu uit
baby`s day out
ala e prea tareelaughing)rolling on the floor

14 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Deuce Bigalow: European Gigolo sau EuroTrip laughing.

| cristianorudi7 a răspuns:

Doua pupeze albe - white chicks, neaparat sa il vezi. pls da-mi si mie funda

| darrio2007 a răspuns:

Marmaduke.

| Petronela a răspuns:

Scary Movie

| Dexter_8386 a răspuns:

Scary Movie e bestial laughing T-il recomand daca vrei sa razi pana morii rolling on the floor

| Kqzu97 a răspuns:

Kung Fu la gramada a fost super

| thepunusher a răspuns:

Little man

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Glume deochiate laughing. Chiar ca am ras la acel filmrolling on the floor

| elenush_6230 a răspuns:

"puicutza cu cocosel" :X pur si simplu ador filmul asta mori de ras laughingrolling on the floor

| Diana_6039 a răspuns:

Two and a half men is pe episoade razi de nu mai poti. Funda?:X

| AngiiiBlake a răspuns:

"Cainii zapezii" e super filmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crocodile Dundee.

| weeds a răspuns:

Anger management rolling on the floor

| sweetlollypop a răspuns:

Rrr! e super filmu eu a trebuit sa ma duc la baie la fiecare 5 min muream de ras! a si The Mask cu Jim Carrey si Yes man cu acelasi actor si ultimu Rat Race