| alinkaa a întrebat:

Un film ceva romantic? sau poate drama? Vaa rog! Help me...tongue

8 răspunsuri:
| Joker a răspuns:

Uite cîteva filme la care am plîns:

1)Seven Pounds (2008)

2)Never Let Me Go (2010)

3)Hachi: A Dog's Tale (2009)

4)My Sister's Keeper (2009)

5)I Am Legend (2007)

6)The Boy in the Striped Pajamas (2008)-->la acesta dacă nu plîngi, nu ai :X

Si acum cîteva filme romantice foarte bune (în opinia mea):

1.If Only (2004)

2.Wicker Park (2004)

3.Serendipity (2001)

4.Leap Year (2010)

5.My Life Without Me (2003)

6.Before Sunrise (1995) si Before Sunset (2004)

Te-am pupat, sper din suflet sa îți placa și vizionare plăcută!:*

| alinkaa explică (pentru Joker):

Wow ce dragut. multumesc mult:*:*... sper sh mie sa-mi placa majoritatea da oricum sunt unele pe care le-am vazut sh mi-au placut sh mie.

| sellenaD a răspuns:

Un long dimanche de fiancailles; A walk to remember- daca nu l-ai vazut incepe cu el, Scent of a woman. Vizionare placuta!

| alinkaa explică (pentru sellenaD):

Multumesc mult :*:* daca mai stii poti sa-mi mai spui citeva. le voi privi cu mare placere!

| sellenaD a răspuns:

The VOW, The Lucky One-acum vreau sa ma uit si eu la elhappy,The Pianist-e bazat pe memoriile unui pianist polonez de origine evreu care devine fugar in timpul ocupatiei naziste din Polonia, merita vazut; Slumdog Millionaire, The reader, StreetDance 1, 2, 3; Step up, Honey, Rock ages daca iti plac si cele muzicale.Vizionare placuta!happy

| clauuuuuuuu a răspuns:

The notebook, e frumos happy, Sper sa plangi :*, Funda?

| alinkaa explică (pentru clauuuuuuuu):

E foartee frumoss deja l-am vazut. multumesc oricum :*

| carlaandreea a răspuns:

The roommate
this means war