| dayanaa a întrebat:

Un film ceva?:X cat mai calumea si realist horror?:X

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dayanaa explică:

Nu as vrea orice film. Drag me to hell sau Friday 13th, de exemplu mi se par filme destul de proste. o sa iau "Paranormal activity". am vazut unborn si mirrors si sunt superbe :X thk. daca mai stiti ceva de calitatebig grin

| dayanaa explică:

Tocmai ce am vazut Paranormal activity 1 si sincer CookieMonster ca nu mi vine sa cred ca este adevarata aceasta poveste. Dar da, pot spune ca este un film de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Grudge

The Orphan

Interview with a vampire [thriller xD]

| dantedante a răspuns:

Buna, incearca Paranormal Activity 2... este si 1 daca nu l ai vazut
vizionare placuta

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Saw 7

| CookieMonster_6225 a răspuns:

Paranormal activity 1 si 2 (uita-te cu atentie fara prieteni enervanti care sa comenteze fiecare faza a filmului)
The Blair Witch Project

| Ruxii_3781 a răspuns:

The exorcist.

The exorcism of Emily Rose.

Drag me to hell.

Shutter.

The nightmare on Elm Street.

The grudge 1, 2, 3.

Paranormal Activty.

The unborn.

Vineri 13.

The uninvited.

Ultima casa pe stanga.

One missed call.

Mirrors.

Saw 1 2 3 4 5 6 7.

Mirrors 2.

Constantine.

The last exorcism.