| RunaRapp a întrebat:

Un film cu oameni cu probleme psihiatrice sau inchisi in sanatorii?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Girl, Interrupted (1999), Fight Club (1999), One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975), Shutter Island (2010), Memento (2000)...

| BiuL a răspuns:

Shutter island, the ward, side effects

| OnuOnulică a răspuns:

Acolo ar trebui să fiu eu...

ăăă....Awakenings
One flew over the cockoo's nest
The Ward
Girl Interrupted
Shutter Island
Gothica cu Halle Berry

WRONG TURN 4. Este genial big grin vorba despre un vechi sanatoriu care tinea oameni cu handicapuri. Erau 3 frati care au reusit sa scape si i-au omorat pe toti. Dupa aia actiunea se petrece dupa cativa ani, cand un grup de tineri merg pe munte si se ratacesc si intra in sanatoriu, pentru ca era cald. Acolo dau de cei 3 frati care au trait acolo in tot acest timp si ii tortureaza (fratii erau canibali). E mai mult scarbos decat horror, dar merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Silence of the Lambs, Identity sau Shutter Island.

| Prishille a răspuns:

Shutter Island

Întrebări recente