| Rosimina a întrebat:

Un film de groaza imi spuneti si mie? Mai mult cu fantome... spirite etc laughing Dau funda filmului care mi-a placut cel mai mult love struck

Răspuns Câştigător
| naruhina1030 a răspuns:

Femeia in negru (the woman in black)

10 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Pai The Grudge (1-3), e cu o taratura care bgm ce ma speriat laughing, One Missed Call genul horror dar are cateva tente de actiune, e bunicel filmu.Baby Face (The Hills run red adica) este un horror bun dar la baza sta o drama, mai ales sfarsitul ce m-a lasat asa, muta sa zic straight face... Drag me to hell, chiar daca la sfarsit am ras in hohote pot spune am asteptat cu nerabdare sa se termine, chiar ma speriat la unele momente, e bun filmu.Devoratorul de vise iar este ok, acum nu stiu, uitete la astea si mai vorbim devil

| oanabuysomeweed a răspuns:

Dream House: Recomand
Este un film care o sa iti dea fiori.Si povestea este thinking
Si Cabina Telefonica e tare. Eu. am cam intrat in film cu mintea.
Sper ca te-am ajutat

| Robieski a răspuns:

Ultimul apel

| 7Mary7 a răspuns:

Uitat-te la American Horror Story sau la Master of Horror. Sunt foarte bune! Primul este serial, iar al doilea este tot un serial(are mai multe episoade, dar acestea nu au legatura intre ele).

| Funions a răspuns:

Paranormal Activity e cu spirite si e de groazawinking

| Rosimina explică (pentru Funions):

Mersi dar l-am vazut.tongue

| Funions a răspuns (pentru Rosimina):

Atunci The Sleeper este nouwinking

| arual93 a răspuns:

The Unborn big grin

| Rosimina explică:

Mersi. Dar le-am vazut tongue

| tvdfannumberone a răspuns:

The ring unu si doi

Întrebări recente