| searchknowledge a întrebat:

Un film frantuzesc
Salut.Caut titlul unui film frantuzesc ce l-am vazut acu' cativa ani.
Tin minte ca incepea cu un profesor intr-un colegiu undeva in viitor, care le zicea studentilor ca oamenii repeta actiunile parintilor fara ca acestia sa isi dea seama.
In film era vorba despre mai multe generatii tata-fiu care vroiau sa devina danasatori faimosi precum genne kelly, sau ceva de genul asta.
Fiecare repeta greseala tatalui fara sa isi dea seama.Cam atat retin

1 răspuns:
| Juravlea_Vasimira_1979 a răspuns:

Pai ceva de genu am vazut si eu mai degraba am vazut cam trei de genul asta 1. les enfant copir peres2.professeur enseigne aux enfants comment copier3.professeur des anfants halal copier peres sper ca te-a ajutat
!

Întrebări recente