| Irinaaaaaaa a întrebat:

Un film horror bun? Si cu recenzie buna :d (nota marisoara pe imdb). Astept pareri. + Fundaaa

Răspuns Câştigător
| JeffRider93 a răspuns:

Filme horror reusite:
•Mama
•Silent Hill (2006)
•Silent Hill:Revelation 3D
•Orphan
•Hostel 1&2
•Bloody Marry
•The Ring
•The Grudge
•Saw
Au fost votate ca fiind filme reusite.happy Sper sa-ti placa.Eu m-am uitat la ele si chiar mi-au placut extrem de mult.

4 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Nu stiu nota de pe IMBD dar mi-au placut foarte tare filmele Mama (2013) si Cernobhyl Diaries (2012).Sau si House of Wax e tare.
Descrieri:
Mama:este despre 2 fete care sunt gasit intr-o casa din padure si sunt luate in grija de unchiul lor.Ele cat au fost singure acolo in padure au creat o entitate care sa aiba grija de ele.Se numea Mama.

2.Chernobhyl Diaries:Este despre un grup de turisti care merg in Pripyat si ii ataca zombii.

3.House of Wax:nu imi aduc prea bine aminte dar este cu crime.

| KateMiddleton a răspuns:

Mie imi place Woman in Black, e cel mai reusit din cate horror am vazut, nu are sange, dar are mult, mult mistic si foarte infricosator!

| Sănduțța a răspuns:

Hei! Am mai multe, pentru mine sunt, destul de strasnice big grin
1. Astral 1-2-3-4 (pe net este doar 1 si 2)
2. Drum interzis 1-2-3-4 (toate sunt pe net)
Sper sa nu poti dormi noapteawinking Succes happy

| xtr3m33ff3ct a răspuns:

Drag me to hell