| BubbleWhitee a întrebat:

Un film horror în tot cuvântul? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Mie mi-a placut wrong turn 5.

| NeymarJr11 a răspuns (pentru Nanami利):

Asta m-a gandeam eu tongue

7 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

The Woman in Black
The Apparition
The Haunting in Connectincut : Georgia

| NeymarJr11 a răspuns:

Mama - nu l-am vazut mi-e frica pe trailer sa nebunesc laughing)

Evil dead - 2013 Nu l-am vazut de frica laughing)

A Nightmare on Elm Street

Ultima casa pe stanga

Dami funda ca mori la ele laughing

| BubbleWhitee explică (pentru NeymarJr11):

Păcat ca am dat deja laughing. Data viitoare :*

| NeymarJr11 a răspuns (pentru BubbleWhitee):

Wrong Turn 5, e tare filmu dar Mama si Evil Dead, erau mai tari laughing), Wrong Turn 5 se bazeaza pe niset maniaci le-am vazut toate 5, parti dc sa nu recunosc e bestial l-am vazut nu prea mi-a fost frica precum la Mama si Evil Dead :-ss, sincerlaughing)), nu zic asta pentru Funda, ca e data dar zic, ca mie imi place groaza, dar nu pot sa le vad vreodata pe astea 2 :-s, si mai sunt cateva.

| PataCosmina a răspuns:

Masacrul din Texas

| Roarrrrr a răspuns:

Incearca Saw. L-am vazut la scoala, adica cel putin am incercat sa-l vad.