| Monica_9386 a întrebat:

Un program de facut filmulete cu pozele talee plzzzzlove struck

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Cel mai simplu e sa folosestimoviemaker:apartzine oricarui calculator.Cauta putin prin calculator si`l gasesti. Daca vrei ceva profesional, foloseshte picasa3 http://www.brothersoft.com/picasa-166313.html il gasestiaici; nu te teme, e gratis si fara virushi :) mult noroc la film :) P.S.Nu uita sa pui muzica :)) eu am patit asa :P

3 răspunsuri:
| koko a răspuns:

photo to film...film pad

| dOarEa_9226 a răspuns:

Era MovieMaker. E foarte interesant si usor de folosit.winking

| NoName_9844 a răspuns:

Windows Movie Maker, e FREE sh cred ca il ai in computer in Local Disc(Chappy in Program Files. Daca nu cauta-l pe Google

Sony Vegas Pro 9, insa nu e Free...big grin si e foarte complicat de folosit dar e foarte smecher

Sunt mai multe daca dai un search pe Google!

Numai BINEEE kiss