| Adi39 a întrebat:

Un serial fain gen Riverdale?

Răspuns Câştigător
| Jenga a răspuns:

Hmm, pai sunt o groaza de seriale faine.
Daca ai vrea ceva de genul acela cu intamplari bizare si asa mai departe incearca stanger things
Sauu 13 reasons why, la asta iti propun sa te uiti doar la primul sezon, al doilea e cam naspa, Dar acum tu decizi
De asemenea black mirror, e putin cam mind fu*k, mereu vei avea pilelea gaina.
Altele in stilul "riverdale", daca l as putea numi un stil, nu prea cred ca stiu
Dar fiecare serial are ceva super.
Daca mai vrei intrebari. imi spui
Ah da, in caz ca ti plac anime urile, parca, parca cel de la poza de profil de de la tokyo ghoul mai stiu unu gen : fullmetal alchemist : brotherhood. Sper ca te am ajutat?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stranger things
Harmlock Grove
13 reasons why
The vampire diaries
The originals
Chilling adventures of Sabrina
Once upon a time

| Larionana a răspuns:

Frumoasa întrebare
Riverdale e unic dar iti recomand :
13 Reasons why
Lucifer
Chilling aventures of Sabrina (are acelasi productor ca si Riverdale si este un oras vecin si in serial chair se vorbeste despre Riverdale)