| oanadragutza a întrebat:

Un serial gen Boys over flowers...plzzz!?

4 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Eu nu prea ma uit la seriale coreene ci mai mult la anime.Totusi iti pot spune despre cateva pe care le-am auzit de la o prietena:
King 2 Hearts
My girl
Oh! My Lady
Temptation of an angel
Snow Queen
Din cate am inteles sunt romantice si dramatice, unele dintre ele avand si comedie(Oh! My Lady)

| val31989 a răspuns:

Pe asta nu l-am privit, l-a privit o colega si cica i-a placut laughing. Iiti sugerez Baby and me (e film coreean) si 49 Days (serial coreean foarte interesant).

| Edward121 a răspuns:

Vampire Diares... SmallVille... Dexter

| JokerMato a răspuns:

Însfârşit cineva cu kdrame laughing Ca B.O.F? Pff... Momentan nu ştiu laughing Vrei să-ţi sugerez alte seriale bune? :3