| belanelu123 a întrebat:

Hey,vreau si eu un serial coreean gen boys over flowers... funda urgenttt

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Buna. Iti atasez o lista cu serialele in care a jucat personajul principal din Boys over flowers. Lee Min Ho. sunt sigura ca o sa-ti placa mai mult decat acesta:
Heirs
City hunter
The legend of the blue sea
Si ca un bonus. Un serial care a aparut anul asta : Strong Woman Do Bong Soon. O sa-ti placa toate, iti promit. Vizionare placuta. big grin

| belanelu123 explică (pentru Andeuta):

Multumesc happy Heirs si City hunter le-am vazut sunt geniale

| Andeuta a răspuns (pentru belanelu123):

N.ai pentru ce. Legenda marii albastre este un serial nou. O sa.ti placa si mai mult.