| M0scraciun a întrebat:

Un serial gen Got, Vikings?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

- Rome
- Black Sails
- House of Cards
- The Tudors
- Spartacus
- Boardwalk Empire
- The Bastard Executioner
- The Last Kingdom
- Marco Polo
- The Borgias

2 răspunsuri:
| lilica06 a răspuns:

Buna!
Iti recomdand Da Vinci's damons.Nu stiu daca te intereseaza, insa sunt informatii folositoare despre viata lui Da Vinci si vei afla ca acesta nu a fost doar un pictor, ci si experimentat in tot si printre primii cei mai destepti oameni din lume! Sper ca te-am ajutat, ai putea sa te uiti si la shameless ( e un serial de comedie, nu stiu daca te-ar interesa dar ti-l recomand!

| faramatania a răspuns:

Frontier un serial f.bun cu Jason Momoa, altele: Merlin, Legend Of The Seeker, Camelot, The White Queen, The Musketeers, The Pillars Of The Earth (miniserie), Outlander