| 0PopaPorno a întrebat:

Unde as putea gasi de cumparat cartile The Vampire Dires in Piatra Neamt?

8 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Daca nu le gasesti la librarie le poti comanda de la orice librarie online happy

| 0PopaPorno explică:

The Vampire Diares(scuze)

| xMary a răspuns:

Revista Bravobig grin

| PinkPanther a răspuns:

Cauta pe net, faci comanda si iti vin la usa

| EmotionalKoma a răspuns:

Vezi ca au aparut la revista Bravo, eu le-am luat pe primele doua \dancing

| ElenaErika a răspuns:

La chioschiu de ziare mergi si intrebi dama mai au volumul 1, ca volumul 2 a aparut martea trecuta. Vin impreuna cu revista Bravo. In caz ca nu mai e volumul 1 intra pe google si scrie "Bravo" si vei intra pe site'ul oficial al reviste Bravowinking

| stephan19 a răspuns:

La mine in oras (Ploiesti) Se gasesc toate volumele in Lantul de magazine Diverta, in supermarketurile Carrefour, Kaufland

| Jully99 a răspuns:

Scuze dar nu cred ca le vei gasi. Totusi incearca mai ales la librariile unde se vand multe romane. Sau la promotiile de la diferite colectii. In orice caz, le poti cumpara online, dar nu prea se merita, adica costa cam 60 lei primult volum si restul, unul mai scump decat altul. Faza e ca acestea nu prea apar in biblioteci(cel putin in orasul meu-Husi, jud Vaslui).Iti urez noroc. Cine cauta gaseste!