| vanessa001 a întrebat:

Unde pot găsi de cumpărat un MemoriStick (Piatra-Neamt) și la ce preț? Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| gab0ru a răspuns:

Pai la magazine in general de calculatoare, molluri de genu.
Sau faci comanda pe net, binenteles pretul variaza. Cateva exemple:stick de 8 gb in jur de 30-50 lei, stick de 16 gb 60-70 lei iar de 32 gb 100-150 lei. Preturile variaza de capacitatea de stocare a datelor, firma si model. sper ca te.am ajutat. Daca vrei sa comanzi te sfatuiesc de pe eMAG big grin

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La un magazin Orange.Bun si convenabil ca pret. DataTraveller.

| dragosgigi a răspuns:

Ma uita pe net si gasesti sitii vine acasa uite un sait de unde si eu cupar electronice www.emag.ro