| Cineva_1642 a întrebat:

Unde as putea gasi episodul 61 din nini in romana?

12 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Nu a aparut episodul 61 in romana deoarece nu a fost difuzat la televizor. Dar il poti vedea in spaniola pe youtube. Scrii Nini-capitulo 61 parte 1. Iar daca nu ntelegi spaniola, iti explic eu ce se intampla in episodul 61 sau in oricare episod.

Sper ca te-am ajutatkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu a aparut episodul 61. Vrei sa stii de ce? Sunt pesoane care au intrebat de ce nu se mai difuzeaza nini. Ei bine, raspunsul este pentru ca. poate au luat vacanta sau pentru ca. poate au ramas in pana de idei.Pana la urmathinking, se mai intampla nu?
Sper ca te-am ajutat :*
funditabatting eyelashes blushing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.Nini.tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt Andrada, am 11 ani si daca te intereseaza Nini nu este la TV pentru ca a aparut nu stiu ce articol si revine in martie. Sper ca ti-am fost de folos! Eu abia astept luna martie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost 61 mai bine intreaba unde se poate vedea ep. 62

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Episodul 61 cu nini il poti vedea in spaniola si daca vrei sa-l vezi da episodul 61 de la nini (es)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.disneychannel.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata! Nu mai insistati.Nu-l puteti gasi nicaieri deoarece daca ar fi episodul 61 ar fi si celalalte pe net.Si asa nimeni nu sar mai uita la TV.Nu le poti vedea decat in spaniola pe youtube, si nu cred ca intelegi ceva.Asta e.Cred ca ai observat ca nu se mai difuzeaza Nini.crying.Ce sa facem? Om rabda si noi. Multa lume spune ca incepe in martie.Nu stiu ce sa cred.As vrea sa fie adevarat. Sper ca te-am ajutat Pa Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il poti gasi deoarece daca nu a fost difuzat inca nu va aparea in romana

| mihai1997 a răspuns:

Monentan nu a aparut dar o s dea peste 5 zilebig grin si eu abia astept asta am vaz p google am scris nini episodul 61 primul lunk si scria peste 5 zile si 8 h sper ca te-am ajutat

| pucka2000 a răspuns:

Sal ia programu asta si poti vedea ep 61 din nini in romana http://www.desene-animate-online.net/