| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Unde pot gasi episodul 129 (ultimul) din telenovela Nini?

11 răspunsuri:
| ?yencu?a? a răspuns:

Si eu as vrea sa-l vad dar in romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La televizor sambata la ora 21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimu ii 128 si poti sa-l vezi numa in paniola pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atenta am gasit ultimul episod din Nini dar sunt in spaniola si serialul are doar 128 de episoade in fine dai pe youtube si scrie,, Nini-parte do capitulo final,, si il vei vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

YouTube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar nici eu nu stiu ca il caut de mult timp dar cred ca numa pe youtube da din pacate este in spaniola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau ca nini nu mai da as vrea sa stiu cand incepe daca afli poti sa scrii te rog foarte mult
si inplus cateva episoade nu am mai vazut findca am plecat in excursie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau ca nini nu mai da, chiar eram un mare fan, din toate episoadele am pierdut doar 5 chiar imi placea foarte mult si totusi as dori sa aflu cand incepe di nou daca aflati va rog sa scrieti

| daya11 a răspuns:

Te duci pe youtube unde scrii episodul ce-l vrei dupa aceea scrii romana si vei vedea ca merge.

| KristinutZaAelenutza a răspuns:

Pai il poti gasi pe google scrii pe yotube Nini episodul 129 si gata el vei gasi.