| Psihiatra a întrebat:

Unde asi putea vedea filmul Epic movie? E parodie la Charly si farbrica de ciocolata si inca cateva filme. E vorba despre 4 orfani, care se intalnesc la o fabrica de ciocolata si intra intr-un dulap si ajung pe un taram numit Gnarnia

5 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Uite aici il poti vedea : http://movies.dailytips.info/2010/08/02/epic-movie/ LA Fel SI alte Filme noi si calumea! VIzionare placuta! ORicum Penal fiLmu:))

| strawberry03 a răspuns:

Poti sa te uiti pe divixonline.biz (dvx.biz) tot aia.are si subtitrare si tot ce vrei. eu acolo ma uit.

| Jump3r a răspuns:

Decat sa te uiti pe un site la film... mai bine il downloadezi. Se vede mult mai fain, se aude mai bine...

| dianasweetme a răspuns:

Nu stiu incearca si tu pe google