| TraianIImperator a întrebat:

Unde pot găsi documentarul făcut de postul b1, intitulat "Coreea de Nord, dinastia terorii"?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Am gasit acest email dar nu stiu cat te va ajuta comunicare@b1tv.ro
Nu au cum sa iti dea o emisiune iti dai seama!
Parerea mea ca le dai mesaj degeaba.

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu daca il poti gasi daca nu este postat pe pagina lor de Youtube, daca au asa ceva ca o arhiva cum au unele posturi, habar nu am.
Altfel slabe sanse sa il gasesti pe undeva

| TraianIImperator explică (pentru Simpatic):

Nu este acolo și nici nu am găsit o adresă de mail pe care să îi contactez.

| TraianIImperator explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc, doar vreau să îi întreb dacă îl vor pune pe Youtube.

| Simpatic a răspuns (pentru TraianIImperator):

Nu ai pentru ce. Desi cum am zis nu stiu daca iti vor raspunde sau daca te va ajuta cineva de acolo.

| Simpatic a răspuns (pentru TraianIImperator):

Am gasit acest email dar nu stiu cat te va ajuta comunicare@b1tv.ro
Nu au cum sa iti dea o emisiune iti dai seama!
Parerea mea ca le dai mesaj degeaba.

| Vântulalb a răspuns:

Exact azi dimineata s-a dat la stiri ca ei sunt urmariti pentru stiri false si santaj. Iar tu vrei "stirile" lor?

| TraianIImperator explică (pentru Vântulalb):

Unde s-a dat asta?

| Vântulalb a răspuns (pentru TraianIImperator):

Tot la tv.