| asasdarxxe a întrebat:

Unde pot gasi pokemon sezonul 1 in romana?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut. Eu iti propun sa urmaresti anime-ul cu subtitrare in engleza. Deoarece sunt foarte putine episoade traduse in romana. Plus ca in cntinuare apar episoade noi.
Daca vrei sa urmaresti cu subtitrare in engleza, le gasesti aici: http://www.anime44.com/anime/search?key=pokemon&search_submit=Go

Vizionare placuta!

| asasdarxxe explică (pentru ryuu):

In engleza le pot gasi si eu dar eu le vr in romana...

| Roman_Alex_1999 a răspuns (pentru ryuu):

Episoadele sunt in ordine Ca pe site-ul lor oficial am văzut ca indigo leauge are treizeci si ceva de episoade si pe site-ul asta are 70 si ceva

4 răspunsuri:
| Claudyu11 a răspuns:

Salut,ar fi bine sa dai si numele sezonului, ar fi mai usor pentru useri sa te ajutewinking