| stefy01stefy a întrebat:

Unde pot gasi si eu episoade din Lacrimi de iubire?
Vreau ep 10 11... dau fundita...

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Christina7Ostrovan a răspuns:

Http://www.peteava.ro/id-721680-l-d-i-episodul-1 si mie imi place mult aceasta telenovela. aici ai linkul cu primul episod, sunt postate pe acest site primele 9 episoade. aproape in fiecare zi este postat un episod, importat e sa te duci acolo sus la,, cautare,, si sa bati L.d.I episodul... vizionare placuta

| andreea_3582 a răspuns:

Buna! E un film tare da poti sa dai pe acasa tv si vei putea sa vezi or ce episod vreiwinking