| LeEu a întrebat:

Unde pot sa gesesc in Bucuresti postere Twilight?

7 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

In tomberoanele de la malluri, de obicei se arunca dupa ce trece filmul!

| grgdlk a răspuns:

Le faci la comanda ce dimensiune vrei tu si cum vrei tu, daca vrei poti aparea si tu in postertongue incearca prin liberty, AFI cotroceni

| Gangsta a răspuns:

E mult mai usor sa iti pui poze de pe net ( wallpapers) care vrei tu, pe un stick si te duci undeva si iti scoti pozele la imprimanta color.

| miyavi7 a răspuns:

Am postere tw si 1 giga tvd cu cei 3. pot trimite poze daca vrei. japonia7@yahoo.com

| miyavi7 a răspuns:

Eu am colectii mari cu multi artisti. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit poze.
japonia7@yahoo.com

| sonyaminia a răspuns:

In unele reviste iti dau, faci comandaa pe net sau cumperi de la un magazin de postere carti si benzi desenate gen cel din afi sau baneasa mall

| AnonimuIII a răspuns:

Postere cu Twilight gasesti in toate gunaoaiele de pe fiecare strada, iar cateodata le iau aurolaci pe post de hartie igienica